ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Handväska 15922014
nr 1592 2014
Handväska
Mulberry, England, läder. Proveniens Mona Seilitz. Längd: 35 cm, djup: 8 cm, höjd: 28 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:34:34
22/1 15:50:22
22 jan
Specialauktion Mona Seilitz
Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz